7 сервісів для спілкування з носіями мови

Дізнайтеся про сім сайтів, що допоможуть вам розширити словниковий запас і вдосконалити граматику за допомогою спілкування з носіями іноземної мови. 

1. Babbel. Функціональний сервіс із додатками для Android і MacOS 

Головна перевага Babbel — візуальний словник, розбитий за тематичними уроками. Базовий курс включає вісім основних тем, решта — платні (сума залежить від того, на який термін ви купуєте доступ). Крім послуги повторення слів за диктором, Babbel пропонує спілкування з носіями мови.

Мови: англійська, німецька, іспанська, італійська, французька, португальська, шведська, турецька, голландська, польська, індонезійська. 

2. Mylanguageexchange. Сервіс, що повністю працює на людському ресурсі 

Сервіс для пошуку друга по листуванню. Опишіть вашого ідеального «партнера по мові» й вибирайте із запропонованих варіантів — на сайті знаходиться близько мільйона користувачів із 133 країн. Якщо спілкування набридне, можна пограти в словникові ігри, відвідати бібліотеку або перейти на текстовий чат замість голосового.

Мови: 115, включно з основними європейськими та азіатськими. 

3. Italki.com. Ceрвіс, що перетворює носія мови на викладача

Сайт пропонує краудсорсингові живі чати й перевірку текстів. Є можливість давати професійні уроки всім бажаючим, складати розклад занять тощо.

Єдине обмеження — вік: творці Italki наполягають, що користувачеві повинно бути більше 13 років.

Мови: більше 100, включно з основними європейськими та азіатськими. 

4. InterPals. аналог Facebook 

Особливість сайту — величезне інтернаціональне співтовариство, що існує за принципом будь-якої непрофесійної соціальної мережі, але з акцентом на вивченні мов.

Мови: більше 100, включно з основними європейськими та азіатськими. 

5. Lingq. Аналог Livemocha 

Акцент на розширенні словникового запасу й тематичних заняттях. За окрему плату можна отримувати додаткові уроки, імпортувати набори слів, а також проходити тести й писати диктанти. Крім того, тут можна не тільки обзавестися персональним ментором, але й самому виступити в ролі репетитора — взятися за перевірку чужих домашніх завдань і брати участь у дискусіях із граматики рідної мови. Оплата за це — в «лінках», місцевій валюті, яку можна витрачати на покупку додаткових уроків, тестів і так далі.

Мови: французька, російська, іспанська, німецька, португальська, італійська, японська, шведська, корейська, китайська. 

6. Englishbaby. Соціальна мережа з готовими уроками англійської мови 

Сайт для тих, хто не зміг вивчити англійську в школі. Є чат, форуми, функції особистих повідомлень і прослуховування аудіозаписів тощо. Послідовність вправ користувачеві належить вибрати самостійно.

Особливість Englishbaby — спеціально записані уроки (в безкоштовному доступі), на яких розглядають окремі явища в англомовній культурі: є розповіді про електромобілі, Олімпійські ігри в Лондоні та інше.

Мова: англійська. 

7. Lang-8. Сервіс для роботи над письмовою мовою 

Для тих, хто вже опанував ази іноземної мови, на Lang-8 запропоновано просту й ефективну функцію: користувач пише текст, потім носій вносить свої правки. Сайт ідеально підходить любителям граматики й письмової мови.

Мови: присутні носії мов із 190 країн. 

 

Джерело «Теорія і практика»

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.